Design:
Sklepy internetowe

Zepter

O sklepie

MIDAM Tadeusz Mikołajczyk jest firmą istniejącą od 1986 roku. Działamy głównie na lokalnym rynku ziemi lęborskiej na pomorzu gdańskim, w telefonii komórkowej, telewizji satelitarnej i naziemnej oraz sprzedaży innej elektroniki użytkowej.

Naszą działalność skupiamy wokół wszystkiego co związane jest z telewizją naziemną i satelitarną. Posiadamy pełny asortyment sprzętu do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej. U nas znajdziesz wszystko czego potrzeba do wykonania instalacji. Zaopatrujemy instalatorów, sklepy i hurtownie prowadząc przy tym pełne wsparcie techniczne. Każdy nasz klient może liczyć na pomoc w projektowaniu różnego rodzaju instalacji antenowych jak również profesjonalne doradztwo w kwestii sprzętowej.

Z pojawieniem się na polskim rynku pierwszej telewizji kodowanej Canal+ zostaliśmy jej dystrybutorem.

Klientów obsługujemy w Salonie Premium NC+ - Lębork Targowa  54

Dzięki wytrwałej pracy naszych pracowników, jesteśmy wiodącym propagatorem technologii cyfrowych w telefonii i telewizji w naszym regionie.

Ponadto firma nasza prowadzi sprzedaż doładowań telefonów komórkowych wszystkich sieci.

Sprzedaż sprzętu RTV była u zarania lat dziewięćdziesiątych podstawową działalnością firmy, dzisiaj prowadzimy tą sprzedaż głównie na zamówienie. Rozwijającą się częścią naszej działalności jest sprzedaż: telefonów GSM i stacjonarnych, akcesoriów GSM, nawigacji GPS oraz wielu innych produktów elektroniki użytkowej.

Obsługujemy rynek biznesowy jako Przedstawiciel Handlowy T-Mobile  z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie.

 

MIDAM  Tadeusz Mikołajczyk
ul.Targowa 54 , 84-300 Lębork.

Zamówienia online

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9 : 00 - 17 : 00,
w soboty w godzinach 9 : 30 - 14 : 00.

Zapytania oraz informacje prosimy kierować na adres:

E-mail: midam@midam.pl

 

Nasz kontakt telefoniczny:

Tel:+ 48 ( 059 )845 88 10
 

2014 © Midam