Design:
Sklepy internetowe

Zepter

ENVIROX

Co to jest Envirox™?

Envirox™ to najnowszej generacji uszlachetniacz do oleju napędowego i biodiesla w postaci dyspersji nano-cząstek dwutlenku ceru (CeO2). Fakt zastosowania, skądinąd znanego w motoryzacji katalizatora jakim jest dwutlenek ceru, w postaci nano-cząstek dodawanych do paliwa stanowi o jego wyjątkowości i przewadze nad wszystkimi innymi produkowanymi do tej pory dodatkami do oleju napędowego mającymi na celu zmniejszenie zużycie paliwa. Obecnie jest to szczytowe osiągnięcie techniczne w dziedzinie dodatków paliwowych dzięki, któremu można oszczędzać paliwo, utrzymywać silniki w dobrej kondycji i jeździć ekologicznie.

Korzyści ze stosowania:
- zmniejszenie zużycia paliwa (5 ~ 12%),
- wzrost mocy silnika,
- utrzymanie komór spalania w czystości bez nagaru (wydłużenie żywotności wtryskiwaczy)
- zmniejszenie emisji cząstek stałych (do 18%),
- zmniejszenie emisji węglowodorów (do 13%),
- zmniejszenie emisji CO (do 6%).

 

Oszczędność 7% paliwa w skali 1 miesiąca na 1 samochodzie:

   

 

Gdzie stosuje się Envirox™?

Envirox™ jest produktem wszechstronnie przebadanym i sprawdzonym w praktyce. Od 2002 r. jest wprowadzany do sprzedaży na szeroką skalę w wielu krajach świata i dzięki niekwestionowanym efektom ekonomicznym cieszy się dużym zadowoleniem klientów.

Produkt znajduje znakomite zastosowanie w kolejnictwie, transporcie morskim, agregatach prądotwórczych i chłodniczych oraz w maszynach budowlanych, wszędzie tam gdzie pracują silniki Diesla.

Jakie silniki mogą pracować z Envirox™?

Próby eksploatacyjne dla różnych kategorii pojazdów oraz dla pojazdów zaprojektowanych dla spełnienia szeregu wymogów europejskich norm dot. emisji zanieczyszczeń dowiodły, że Envirox jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi urządzeniami dla obróbki spalin stosowanymi w pojazdach z silnikami wysokoprężnymi.

 

Jaki jest czas oczekiwania na najwyższe oszczędności™?

Stosowanie paliwa z Envirox'em powoduje stopniowe oczyszczanie się układu spalania oraz lepszy rozkład tlenu w momencie spalania mieszanki. Im okres stosowania uszlachetniacza jest dłuższy tym oszczędności z czasem są większe i stabilne. Poniżej wyniki z testów autobusów w komunikacji miejskiej z silnikami Cummins.

Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
2014 © Midam